Meğer Jennifer Aniston da Saçlarından Memnun Değilmiş!

Erkekler için Jennifer Aniston ismi pek çok akla getirebilir ama biz kadınların aklına tek şey geliyor: O muhteşem görünen saçları


Hollywood'un en güzel saçlarına sahip bu güzeli pek çok kadına renk ve şekil konusunda ilham vermiştir. Friends günlerinden bu yana epey bir değişime uğrasa da son yıllarda klasikleşen bir Jennifer Aniston görüntüsü var ve biz buna bayılıyoruz!


Saç bakımı için aylık bütçesinden ayırdığı rakam bir zamanlar magazin basınında oldukça konuşulmuştu. Ee güzellik zaman ve para ister netice değil mi?

Şaşırtıcı olan saçlarıyla ikon olmuş Aniston'ın aslında bu konuda biraz dertli olması. Meğer ANiston da dalgalı ve kabarık saçlarından şikayetçiymiş. Bunun için Yunanlı köklerini gösteren Aniston "Bu bizim genlerimizde var" diyor. (Biz de aynı dertten muzdaribiz canım)

"Kıvırcık olup olmamaya karar veremeyen bir dalgaya sahibim. Nem benim için büyük sorun" demiş.Peki ya çözümü neymiş? 
Aniston bir süredir bir film çekimi sırasında denediği ve çok beğendiği saç bakım markası Living Proof'un reklam yüzü. Saçları için de bu markadan yardım alıyormuş. Markanın No Frizz serisine bayılıyormuş ama favori ürünü Perfect hair Day Night Cap Overnight Perfector imiş.

Bu arada kendisinin hayranlık duyduğu saçlar da Brigitte Bardot ve Brezilyalı model Giselle Bundschen'ınkilermiş.

Living Proof ürünleri henüz Türkiye'de satılmıyor ama Aniston'dan tam not olan bu markayı bir şekilde denemeli diye düşünüyorum.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.