Christmas | Kylie Minogue - Sibelynka

Christmas | Kylie Minogue
Kulaklara bayram "The Abbey Road Sessions" çalışmasından sonra Miss Minogue da yılbaşı albümü çıkaranlar kervanına katıldı.

Çevresindekilerin baskısına dayanamayıp, torunlarına miras böyle bir albüm çıkardığını itiraf eden sanatçı, kendisinden yeni albüm bekleyen hayranlarının ağzına da bir parmak bal çalmış oldu böylece...


Albümde klasik, olmazsa olmaz yılbaşı şarkılarının yanı sıra, sıkı pop parçaları da var. Mesela kız kardeşi Dannii Minogue'la birlikte söyledikleri "100 Degrees" tam bir 80'ler disko esintisi.(ve benim favorim)Iggy Pop dueti "Christmas Wrapping" albümün en keyiflilerinden. The Pretenders parçası "2000 Miles" ve Yazoo coverı ballad "Only You" diğer dikkat çeken parçalardan.

Fonda Frank Sinatra'yı duyduğumuz "Santa Claus Is Coming To Town" ve "It's The Most Woderful Time of The Year" yukarıda bahsettiğim olmazsa olmaz kontenjanından dahil!

Yılbaşı atmosferine uygun, keyifli bir albüm olmuş "Kylie Christmas" ama biz hala yeni albümün haberini beklemekteyiz.

** Ufak bir not: "Everyday's Like Christmas" videosunda Minogue, taze nişanlısı oyuncu Joshua Sasse ile kamera karşısına geçmiş.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder