Yves Rocher | Monoi de Tahiti - Saç ve Vücut Yağı


Yves Rocher'nin bazı ürünleri makyaj masamın vazgeçilmezlerinden... Renkli kozmetiklerini çok deneme fırsatı bulamadıysam da şimdiye kadar vücut, saç bakım ürünleri ve parfümlerini çok seviyorum. Saç ve vücut için kullanılabilen Tahiti Monoi yağı da bunlardan biri...

Bir arkadaşımın hediye etmesiyle tanıştığım bu ürün, o günden beri severek kullandığım yağlardan biri. İster saçlarınızı yumuşatmak için ister kullanın ister duş sonrası vücut nemlendiricisi olarak. Çok yönlü bir ürün anlayacağınız.

Yves Rocher'nin Mis Kokulu Saç ve Vücut Yağı

Monoi yağı aslında daha çok yazın aka gelen bir ürün. Çünkü cildinizde kullandığınızda bronzluğunuzun daha kalıcı hale gelmesine ve cildinizin kaybolan nemini kazandırmaya yarıyor. Ama cildimiz ve saçımız sadece yazın neme ihtiyaç duymaz. Kışın soğuk havanın kuruttuğu cilt ve saçlarınız için yine güzel bir alternatif olabilir.

Öncelikle mis gibi kokusunu içinde bulunan Tahiti Monoi çiçeğinden alıyor. Tıpkı Nuxe bu yağı da cildim anında emdi ve geriye nefis bir koku ve parlak bir cilt kaldı. Ancak kullanımı kolay değil. Şişenin ucunda tıpa olmaması nedeniyle kolayca dökülebiliyor. En uygun çözüm başka bir şişeye koyup kullanmak.


Kışın iyice kuruyan saçlarınıza bakım için de kullanabilirsiniz Tahiti Monoi yağını. Benim saç uçlarım kuru olduğu için çok az miktar saç uçlarıma yediriyorum. Kokusu gün boyu kalıyor saçlarımda. Ama bu şekilde kullanımda miktara dikkat etmekte fayda var. Fazla kullanırsanız saçlarınızda yağlı ve ağır bir görüntü oluşturabilir.

100 ml şişede satılan ürün oldukça da bereketli. Hem yaz hem kış rahat rahat kullanabilirsiniz. Fiyatı ise 37 TL. 


Siz bu mis kokulu ürünü hiç deneme fırsatı bulabildiniz mi?
Yorumlarınız neler?Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.