Ve Survivor 2017 Başladı

erdi,berna,keklikler,ilhan,mansız,nagehan,turabi

Televizyon dünyasının reyting canavarı Survivor geçen hafta itibarıyla başlamış bulunuyor. Dizi bombardımanından kaçmaya çalışan, televizyon karşısında biraz olsun kafa dağıtmak isteyenler için güzel ve eğlenceli bir alternatif.

 1. sıraya -yine- kolayca oturan Survivor, bu sene de oldukça takip edileceğe benzer. Acun Ilıcalı'nın söylediğine göre bu sene, en kalabalık - kadroya 3 kişi daha katılacak bu hafta- en uzun sürecek ve en güçlü yarışmacılara sahip Surivor bizleri bekliyor. (reyting artırıcı yeni kuralları da unutmayalım)

İzleyenlerin çoğu her sene alışma aşamasında olduğu gibi "Yok yaa bu senekinde hiç tat yok, seyredilmez" vs. vs. dese de ilerleyen zamanlarda oldukça ses getireceğini düşünüyorum. Çünkü Acun yine gayet güzel seçimler yapmış: Gönüllülere bol proteinli ya da aykırı tipleri toplamış; ünlülere de her an bir arenadaki boğa kıvamında burnundan alev çıkarak sporcuları toplamış. Survivor izleyenleri bu sene tartışmaya doyacak gibi görünüyor.


erdi,berna,keklikler,turabi,nagihan,

Yıkarıda da dediğim gibi bu sene Ünlüler kadrosunda hiç olmadığı kadar sporcu var, çoğu da bireysel spor yapan kişiler. Boksör, atlet, futbolcu, dövüşçü, her alandan biri var anlayacağınız. Tabii bu da takımda bireyselleşmeyi ve hırsı getiriyor. 

Takımda liderlik savaşı da şimdiden başlamış durumda. Futbolcu Serhat Akın ilk günlerden dişlerini göstermeye başlarken karşısında Anadolu kaplanı boksör Adem Kılıççı'yı buldu. Onlar tartışadursun aralardan sıyrılmaya çalışan Çılgın Sedat'ı dizginlemekse gönüllerimizin sultanı İlhan Mansız'a kaldı. O cool duruşu ile İmansız finale yürüyeceklerin başında geliyor.

Takımın neşesi Şakşuka Tarik ve Havuç Furkan. Tabii Furkan'ın oyunlardaki başarısıyla herkesi şaşırttı. Sanırım hız konusunda Hilmicem ile yarışır. Adanın çitlembik kızı rolünü ise "Yaprak Dökümü"nden tanıdığımız Seda üstlenmiş.

Diğer isimleri pek tanımıyorum ama aralarından gözüme çarpan 2 isim oldu: Şahika ve Sema. Her ikisinin de ilerleyen zamanlarda daha iyi performans göstereceklerini düşünüyorum. Ee adaya bir kavga gürültü seven bir adet Duygu lazımdı o da bulundu: İlk günden kavga etmeyi başaran milli boksörümüz Sabriye. Ne olur ne olmaz çevresinde pek dolaşmamak lazım!


erd,,turabi,nagehan,berna,keklikler

Ve geldik gönüllülere...
Hemen göze çarpan popüler  3 isim var. Çeşitli yarışmalardan gelmiş ve belli bir hayran kitlesine sahip "God Damn It" Eser, güzellik kraliçesi Berna Keklikler ve Bayrampaşalı Erdi. 

West finale yürüyecek isimlerden gibi duruyor, oyunlarda gayet iyi. Berna ise o süslü kız görüntüsünün aksine beklenenden iyi bir performans gösteriyor. Zamanla sesinin de yükseleceğini düşündüğüm yarışmacılardan biri. 

Erdi yeni Semihçiliğe oynasa da o göbekle biraz zor. Semih'in ne hızı ne de nevi şahsına münhasır cümlelerine sahip. Kurtarırsa ancak Göz6 oyları kurtarır onu.

Bir adet "komutan benim"ci Volkan, "siz henüz beni takımadınız kızıııımm" Fulya ve Erdi'yle kapışıp Erdi tarafından Pendik'te bir börekçiye yollanan ilginç saçlı Elif Gönüllüler takımının renklerinden. Bir de takımın efendi gözüken yarışmacıları var: Eskilerden adaşı finalist Yiğit'i hatırlatan Yiğit İzik, yine ilerleyen günlerde adını daha fazla duyacağımıza inandığım Gökhan Gözükan - çıkışlarıyla diğer isimlerden sıyrılan Ogeday

Tahminde bulunmak için çok erken ama final yolunda ilerleyecek isimler büyük ihtimalle İlhan Mansız, Serhat Akın, Eser West ve Sema Apak olur gibi geliyor. Bu sene anlaşılan oldukça uzun ve tansiyonu yüksek bir Survivor bizleri bekliyor olacak. Herkese iyi seyirler!

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.